Více na: www.kouzelnasona.blogspot.com

"Jako Ryba ve vodě"


Vodní znamení rozhodně prožívají emoce velmi rozdílně a specificky. Jen si to představte na modelovém příkladu. Manželka Ryba, často zasněná a toužící po troše vzrušení. Má pocit, že žije v šedé realitě, která se den za dnem opakuje. Manžel, Štír, drobné problémy všedního dne neřeší. Na rozdíl od ní emoce nevyjadřuje - a pokud, pak právě ty negativní, které s ním jakoby více zamávají. Má jiné starosti a citově se nedojímá. Je to energický člověk, avšak emotivní Rybě energii naopak ubírá. Jak si ale chudák Ryba pomůže, když vsadí na milence Raka? Může se stát, že si emočně porozumí, přece jen jsou oba velmi citlivé a kreativní duše. Snílci. Až ale Rak vystaví milence vzdušné zámky, může se stát, že jim namísto vášnivé noci zbudou ufňukané oči pro pláč. A co je v tu chvíli plnou očekávání horšího, než dva lidé, co se dojímají navzájem?

A přece se točí!


Zemská znamení jsou realistická, praktická a dokáží skvěle plánovat. Pozor však. Pokud se na pracovišti setkají, vzniká komicky absurdní kombinace, ze které ale do smíchu většině kolegů příliš nebude. Dokonalá morálka? Ani ve snu. Šéfová ve znamení Panny vyžaduje naprostý pořádek na pracovišti. Býk by se nejraději z práce ulil, ale ví, že nesmí, neboť Kozoroh ho bedlivě pozoruje a čeká na jediný přešlap, který by mohl šéfové nahlásit. Nebuďme na Kozoroha ale příliš přísní, má ke svému jednání dobrý důvod. Sám totiž po nocích dělá práci i za Býka, který má padla už půl hodiny před koncem směny a ze všeho nejvíce se těší domů do své vyhřáté postele. 

Ať je jak' vítr...


Vodnář, Blíženci a Váhy jsou společenská znamení. Velmi komunikativní a hravá. Ovšem všeho příliš škodí. Co se asi stane, když vyrazí na společnou dovolenou kamarádky, které se rády baví, ovšem každá jiným způsobem? Blíženkyně bude chtít jít na večerní seznamovací večírek. Váha by ale zase raději na párty s partou kamarádů, které zrovna potkala na vedlejším pokoji. Vodnářka začne prosazovat úplně jiný program - třeba noční procházku po pláži. V lepším případě se štěbetavá znamení budou dohadovat do rána a nepůjdou nikam. V tom horším případě začne Vodnářka prosazovat svou naprosto neurputně, Blíženkyně se smrtelně urazí a Váha vyrazí sama. Kompromisy ovšem ve většině případů nehrozí. 

Máme znamení vodní, větrná, zemská, ohňová.

Ohňová znamení mají energii zapsanou přímo na čele, pozor však! Jejich vášeň se velmi lehce přetopí do prudkého výbuchu vzteku. Neomlouvejte se tím, že za Váš promluvil Lev a proto jste se rozčílila na prodavače v obchodě. Prodavač v obchodě, mimochodem Střelec v sobě pak cestou domů bude potlačovat všechnu energii a tíhu. Páru po náročném dni stráveném se svou matkou bude chtít upustit i jeho Beraní manželka. Jak myslíte, takový konflikt dopadne?